All Products
-
304 Stainless Steel Plate
-
316 Stainless Steel Plate
-
201 Stainless Steel Plate
-
Hot Rolled Stainless Steel Coil
-
Cold Rolled Stainless Steel Coil
-
Welded Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Round Bar
-
Stainless Steel Metal Strip
-
Aluminium Round Bar
-
Aluminum Metal Ingot
-
Aluminium Plate Sheet
-
Soe MinThe 304 stainless steel plate purchased from your company has passed various physical and chemical properties tests of our final customers, and it completely meets our requirements. We believe that we will cooperate again soon.
Contact Person :
Felicia Zhou
Whatsapp :
+8617873657316
Keywords [ astm cold rolled stainless steel coil ] match 190 Products.
Decoration Welded 2 Inch 304 Stainless Steel Pipe Seamless Tube
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Outer Diameter: | 10.3 - 1219mm (1/8"- 48") |
High Strength 304 Stainless Steel Plate Sanitary 30mm Thick Custom Printed
| Brand Name: | Silk |
|---|---|
| Grade: | 304 |
| Standard: | GB/ASTM/JIS |
Silk High Strength 316 Stainless Steel Plate Corrosion Resistance 4mm
| Place Of Origin: | Jiangsu,China |
|---|---|
| Standard: | JIS,AiSi,ASTM,GB,DIN,EN |
| Grade: | 300 Series |
High-Strength 316 Metal Stainless Steel Strip 10-800mm For Reliable Performance
| Shape: | Strip |
|---|---|
| Width: | 10-800mm, Or Customize |
| Material: | Stainless Steel |
304 Stainless Steel Metal Strip Coil 0.15mm-3.0mm Thickness
| Grade: | 304 |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Thickness: | 0.15mm-3.0mm |
SUS304 Stainless Steel Plate 1500*6000mm For Architecture
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Length: | 100mm-12000mm |
Cold Dipped 201 Stainless Steel Plate 8k Surface 1500*2000 Regular Size
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Length: | 1-6m Or As Required |
Decorative AISI 316 Stainless Steel Sheet Cold Rolled / Hot Rolled
| Brand Name: | Silk |
|---|---|
| Standard: | GB |
| Grade: | 300 Series |
Smooth Surface 304 Stainless Steel Plate Cold Rolled 2mm Thick 1500mm
| Material: | 304l |
|---|---|
| Place Of Origin: | Jiangsu,China |
| Brand Name: | SEN YI LU |
ASTM 304 Stainless Steel Welded Round Pipe Thickness 0.5 - 20mm
| Material: | 304/304L |
|---|---|
| Type: | Welded |
| Place Of Origin: | Jiangsu,China |

