All Products
-
304 Stainless Steel Plate
-
316 Stainless Steel Plate
-
201 Stainless Steel Plate
-
Hot Rolled Stainless Steel Coil
-
Cold Rolled Stainless Steel Coil
-
Welded Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Round Bar
-
Stainless Steel Metal Strip
-
Aluminium Round Bar
-
Aluminum Metal Ingot
-
Aluminium Plate Sheet
-
Soe MinThe 304 stainless steel plate purchased from your company has passed various physical and chemical properties tests of our final customers, and it completely meets our requirements. We believe that we will cooperate again soon.
Contact Person :
Felicia Zhou
Whatsapp :
+8617873657316
Keywords [ stainless steel coil and sheet ] match 199 Products.
Elevator Decorative Stainless Steel Plate SUS 201 2B Sheet Metal Finish
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-3mm Or As Required |
| Width: | 10-1500mm Or As Required |
201J1 1mm Stainless Steel Sheet 4x8 Corrosion Resistance For Wall Panel
| Name: | 4x8 Sheet Metal |
|---|---|
| Grade: | 200 Series |
| Thickness: | 0.1mm-150mm, Or According To The Customers' Request. |
Cold Rolled Polished Stainless Steel Sheet Metal 316 316l 15mm 20mm Thick
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Thickness: | 0.15mm-18mm |
J1 J2 Cold Rolled 8k Mirror SS 304 2B Finish Stainless Steel Sheet Metal 4x8
| Name: | SS 304 Sheet Mirror Finish |
|---|---|
| Grade: | 200 Series |
| Technique: | Cold Rolled |
Corrosion Resistance 316 Stainless Steel Sheet 60mm Cold Rolled
| Standard: | GB/ASTM |
|---|---|
| Brand Name: | Silk |
| Place Of Origin: | Jiangsu,China |
Fire Resistant 201 Stainless Steel Plate Sheet ASTM A240 316L 150mm
| Name: | 4x8 Sheet Metal |
|---|---|
| Grade: | 200 Series |
| Thickness: | 0.1mm-150mm, Or According To The Customers' Request. |
HL 410 430 201 Stainless Steel Sheets Plates Cold Rolled 1500mm 200Series
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-3mm Or As Required |
| Width: | 10-1500mm Or As Required |
Surface Smooth 316 Stainless Steel Sheet Thickness 2mm Cold Rolled
| Material: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | GB/JIS/ASTM |
| Place Of Origin: | Jiangsu,China |
AISI 304 Stainless Steel Plate ASTM 2B BA Finish 0.1-200mm Thickness
| Length: | 2500mm -6000mm Any Size |
|---|---|
| Width: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| Thickness: | 0.1-200mm |
SUS304 Stainless Steel Plate 1500*6000mm For Architecture
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Length: | 100mm-12000mm |

