All Products
-
304 Stainless Steel Plate
-
316 Stainless Steel Plate
-
201 Stainless Steel Plate
-
Hot Rolled Stainless Steel Coil
-
Cold Rolled Stainless Steel Coil
-
Welded Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Round Bar
-
Stainless Steel Metal Strip
-
Aluminium Round Bar
-
Aluminum Metal Ingot
-
Aluminium Plate Sheet
-
Soe MinThe 304 stainless steel plate purchased from your company has passed various physical and chemical properties tests of our final customers, and it completely meets our requirements. We believe that we will cooperate again soon.
Contact Person :
Felicia Zhou
Whatsapp :
+8617873657316
Keywords [ stainless steel coil and sheet ] match 199 Products.
Construction 304 Stainless Steel Plate 3mm Thick ASTM DIN GB JIS EN AISI
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-120mm |
| Length: | 1-6m Or As Required |
Elastic ASTM 304 Stainless Steel Plate 2B Finish Sheet for Construction
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Tolerance: | ±1% |
ASTM Cold Rolled Stainless Steel Plate 2B Mirror Finish SS Sheet 316
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Length: | 1-6m Or As Required |
304 SS Decorative Sheets ASTM 10mm Stainless Steel Plate
| Brand Name: | Silk |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Standard: | GB |
Bright Surface 304 Stainless Steel Plate Thickness 2mm Smooth 1000mm
| Grade: | 300series |
|---|---|
| Brand Name: | Silk |
| Tolerance: | ±1% |
JIS Sheet 201 Stainless Steel Plate 200mm Mirror Polishing 2500mm
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
|---|---|
| Thickness: | 3-200mm |
| Length: | 6000-12000mm |
ASTM 316 Stainless Steel Plate Medium Thick Cold Rolled Hot Rolled
| Grade: | 316 |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, |
| Length: | 1-6m Or As Required |
SS304 Stainless Steel Plate 201 4.0mm 4.5mm 5.0mm Brushed SS Sheet
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Length: | 1-6m Or As Required |
Hot Rolled 316 Stainless Steel Plate Smooth Surface Corrosion Resistance 0.3mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Place Of Origin: | Jiangsu,China |
| Brand Name: | Silk |
2B Finish 201 Stainless Steel Plate Sheet 202 430 Metal 10mm For Construction
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Thickness: | 0.25mm-180mm |

