All Products
-
304 Stainless Steel Plate
-
316 Stainless Steel Plate
-
201 Stainless Steel Plate
-
Hot Rolled Stainless Steel Coil
-
Cold Rolled Stainless Steel Coil
-
Welded Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Round Bar
-
Stainless Steel Metal Strip
-
Aluminium Round Bar
-
Aluminum Metal Ingot
-
Aluminium Plate Sheet
-
Soe MinThe 304 stainless steel plate purchased from your company has passed various physical and chemical properties tests of our final customers, and it completely meets our requirements. We believe that we will cooperate again soon.
Contact Person :
Felicia Zhou
Whatsapp :
+8617873657316
Keywords [ 304 ] match 295 Products.
Bright Surface 304 Stainless Steel Plate Thickness 2mm Smooth 1000mm
| Grade: | 300series |
|---|---|
| Brand Name: | Silk |
| Tolerance: | ±1% |
High Strength Stainless Steel Welded Pipe Customized 20mm 304 Food Grade
| Brand Name: | Silk |
|---|---|
| Type: | Welded |
| Place Of Origin: | Jiangsu,China |
Customized Welding Hot Rolled Stainless Steel Coil 304 304l 0.5mm
| Width: | 100-2000m Or As Required |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-200mm Or As Required |
| Tolerance: | ±1% |
4mm 6mm 8mm 10mm Thick Stainless Steel Plate 304 316 SS310 Plate
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Length: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm Or As Required |
| Width: | 1000-2000mm |
3-20mm Welded Seamless Pipe 201 304 Stainless Steel Metal Pipe
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Outer Diameter: | 6mm~630mm |
Hot Rolled 304 Stainless Steel Seamless Square Pipe Thick 1-6mm For Industrial
| Material: | 304/304L |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM, GB |
| Tolerance: | ±1% |
304/304L Stainless Steel Seamless Round Tube 1-6mm Wall Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | GB |
| Brand Name: | Silk |
Welding 316L Cold Rolled Stainless Steel Coil 304 For Roof Tiles 1000mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Width: | 900-1000mm |
| Thickness: | 0.11-1.0mm |
2b Ba 316 Stainless Steel Plate Cold Rolled 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm
| Name: | AISI 316 Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Width: | 100mm-2500mm, 1000-2000mm Or As Requirement |
| Length: | 1000mm-12000mm, 1000-6000mm Or As Requirement |
BA Mirror Hot Rolled Stainless Steel Coil 201 J1 J2 304 316 409 410S 420 430 50mm
| Name: | SS 304 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Thickness: | 3-20 Mm Or Customized |
| Length: | As Customer’s Requirements. |

