All Products
-
304 Stainless Steel Plate
-
316 Stainless Steel Plate
-
201 Stainless Steel Plate
-
Hot Rolled Stainless Steel Coil
-
Cold Rolled Stainless Steel Coil
-
Welded Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Round Bar
-
Stainless Steel Metal Strip
-
Aluminium Round Bar
-
Aluminum Metal Ingot
-
Aluminium Plate Sheet
-
Soe MinThe 304 stainless steel plate purchased from your company has passed various physical and chemical properties tests of our final customers, and it completely meets our requirements. We believe that we will cooperate again soon.
Contact Person :
Felicia Zhou
Whatsapp :
+8617873657316
Keywords [ 304 ] match 295 Products.
304 316L Stainless Steel Seamless Pipe 6mm-630mm OD Custom Size
| Grade: | 304 316 316L |
|---|---|
| Outer Diameter: | 6mm~630mm |
| Thickness: | 0.05mm-100mm |
BA Cold Rolled Stainless Steel Coil 304 Shiny Surface For Decoration
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Width: | 1000-2000mm |
| Thickness: | 0.1-3 Mm Or As Requirement |
Silk 304 Stainless Steel Sheet Metal Roll NO.1 NO.3 NO.4 Surface
| Type: | Stainless Steel Sheet/ Plate/coil |
|---|---|
| Grade:: | 304 |
| Width: | 600~2500mm Or Customer's Requirement |
ASTM JIS Seamless SS Pipe 201 304 Stainless Steel Welded Tubes
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Length: | 6m 9m 12m OR Others |
304 Stainless Steel Solid Round Bar 1mm 3mm1.5mm 2.5mm 5mm 20mm 30mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Type: | Round |
| Diameter: | 2mm-550mm |
304 Stainless Steel Metal Strip Coil 0.15mm-3.0mm Thickness
| Grade: | 304 |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Thickness: | 0.15mm-3.0mm |
Food Grade 304 304L Stainless Steel Seamless Pipe 6mm - 630mm OD
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Outer Diameter: | 6mm~630mm |
Mirror Stainless Steel Coil 201 304 304L 316 316L 410 410s 430 For Building Material
| Grade: | 300 Series,200 Series,400 Series,etc,stainless Steel |
|---|---|
| Width: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,1000-2000mm,10-250mm,4.6-680,3mm-2000mm Or As Required |
| Application: | Construction,etc,decorative,industrial,kitchen Equipment |
Silk 304 Prime Cold Rolled Steel Coils 0.3mm-3mm Thickness 2B Finish
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Thickness: | 0.3mm-3mm |
| Width: | 600mm-2000mm Or As Custom |
2.5mm 1.0mm 1.2mm Cold Rolled Stainless Steel Coil 201 304 304l 202
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Length: | As Customer Request |
| Width: | 1000-2000mm |

