All Products
-
304 Stainless Steel Plate
-
316 Stainless Steel Plate
-
201 Stainless Steel Plate
-
Hot Rolled Stainless Steel Coil
-
Cold Rolled Stainless Steel Coil
-
Welded Steel Pipe
-
Stainless Steel Seamless Pipe
-
Stainless Steel Round Bar
-
Stainless Steel Metal Strip
-
Aluminium Round Bar
-
Aluminum Metal Ingot
-
Aluminium Plate Sheet
-
Soe MinThe 304 stainless steel plate purchased from your company has passed various physical and chemical properties tests of our final customers, and it completely meets our requirements. We believe that we will cooperate again soon.
Contact Person :
Felicia Zhou
Whatsapp :
+8617873657316
Keywords [ 304 ] match 295 Products.
Tisco Hot Rolled Stainless Steel Coil Strip / Plate For Building Material
| Grade: | 300 Series,200 Series,400 Series,etc,stainless Steel |
|---|---|
| Width: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,1000-2000mm,10-250mm,4.6-680,3mm-2000mm Or As Required |
| Application: | Construction,etc,decorative,industrial,kitchen Equipment |
0.4-120mm Welded Steel Pipe ASTM 304L Sanitary Stainless Steel Tubing
| Name: | SS Sanitary Tubing |
|---|---|
| Type: | Seamless Or Welded |
| Material (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
AISI 316L Stainless Steel Sheet 0.1mm-200mm 316 SS Plate
| Name: | AISI 316 Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Width: | 100mm-2500mm, 1000-2000mm Or As Requirement |
| Length: | 1000mm-12000mm, 1000-6000mm Or As Requirement |
GB EN Thin Stainless Steel Plate 0.1mm-3mm SS 201 Coil
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Width: | 1000-2000mm |
| Thickness: | 0.1mm--3mm |
Polished 310S SS316l Round Bar 10mm 16mm 18mm 20mm 25mm Diameter
| Name: | 316l Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
PVD Stainless Steel Metal Strip 0.1mm-300mm Thickness ISO
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Width: | 3mm-2000mm |
| Length: | As Required |
Silk Stainless Steel Metal Strip 0.1mm 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm 3mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Length: | 20mm-1500mm |
| Width: | The Needs Of Customers |
9.0mm 316L Stainless Steel Seamless Pipe ASTM A312 3 Inch Seamless Tube
| Steel Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-100mm Or As Required |
| Length: | As Required |
Silk Food Grade Cold Rolled Stainless Steel Coil 2B No.1 BA 8K Finish
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Length: | As Your Requirement |
| Width: | 10mm-2000mm Or As Required |
2B Finish Hot Rolled Stainless Steel Coil 321 304L 1-3mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Length: | 100mm-12000mm (All Sizes Can Be Customzied) |
| Width: | 100-2000mm |

